PLATNOSŤ KUPÓNOV OD ZĽAVA DŇA JE PREDĹŽENÁ DO 30.06.2024

Letecký simulátor – vyskúšajte si byť pilotom

Letecký simulátor

737NG

Letecký simulátor Pro-Solutions B737 Trainer je replika originálneho kokpitu Boeingu 737 NG fixed base simulator (statický - nepohyblivý). Ovládanie v kabíne (cockpite), panely, tlačítka, vypínače a ostatné súčasti sú identicky replikované čo sa veľkosti, vzhľadu, funkčnosti a systémových funkcií týka. Okrem samotného hardware sú veľmi podrobne simulované aj všetky systémy lietadla a avionika. Toto umožňuje osvojiť si ovládanie lietadla vo všetkých fázach letu (normálne, mimoriadne a núdzové podmienky)

Za sedadlami pilotov je umiestnená inštruktorská stanica, vybavená dotykovou obrazovkou a dvoma rôznymi software riešeniami. Inštruktor má možnosť nastavovať:

  • rôzne parametre lietadla (ZFW, Palivo, priamy prístup do FMS, ....)
  • Poveternostné podmienky
  • Závady lietadla rozdelené podľa systémov
  • Sledovať pohyb lietadla po zemi aj vo vzduchu na interaktívnej mape, ktorá umožňuje meranie vzdialeností, vektorovanie lietadla, ...

Zároveň systém black box inštruktorskej stanice poskytuje údaje k prevedenému letu, ktoré je možne exportovať do excel tabuľky alebo nechať zobraziť a vytlačiť na mape – Google earth.

Piper PA34

Fixed base simulator ( letecký trenažér ) jedného z najpredávanejších malých dvojmotorových lietadiel na svete. Simulované sú všetky systémy lietadla, a je možne simulovať aj vačinu závad lietadla a meteorologických podmienok.

Cessna Citation

Pripravujeme